Novinky
Platba převodem i pro tuzemské zásilky

Vážení zákazníci, s odvoláním na aktuální vyjádření PPL.cz využijte při objednání zboží platbu převodem. Na základě vývoje situace z hygienických důvodů kolem koronaviru může přepravce přistoupit k vypnutí služby „Dobírka“. Děkuji za pochopení.


ČR/Slovensko-STOP odeslání balíkům s dobírkou:(

Vážení zákazníci, vzhledem ke krizové situaci s koronavirem není možné ze strany dopravce DHL aktuálně odesílat balíky s dobírkou z České republiky na Slovensko. Při platbě převodem není problém balík poslat a doručit. Děkuji za pochopení.


Stopstav pro nové zakázky

Vážení zákazníci, z časových důvodů až do odvolání nemůžu přijímat nové zakázky. Děkuji za pochopení:(

excl. VAT:0.00,- €
incl. VAT:0.00,- €
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:

Obchodní podmínky

 Odkazy, komentáře
MichaelaO:  Velmi rychlé jednání a vstřícný přístup. Kvalitní kožené výrobky. Určitě doporučuji všem zájemcům!
Slovensko:  Krásna poctivá kvalitná práca. Veľká spokojnosť s rýchlosťou vybavenia objednávky a následným doručením. Uzdečka, oťaže a poprsák dorazili v top stave. Môžem len odporučiť. Ďakujem! :-)
Kateřina H.:  Jsem opravdu velmi spokojená!! Skvělé jednání, pán nám i výborně poradil, objednané zboží moc krásné a kvalitní, perfektně zabaleno a velmi rychle doručeno. Rozhodně všem doporučuji! A pro mě to určitě nebyl můj poslední nákup ;-)
Tomáš Mezera:  Děkuji moc pane Schwab za krásný a pohodlný sedýlko. Opravdu moc krásná práce, doporučuji i všem ostatním. TM
Lenka:  Som si obiednala uzdecku s kamienkami a otazamy už my prišlo včera domu uzdecka nádherná prekrásna a tie kamienky ako sa ligotaju na celenke veľmi som spokojná uzdecku aj s kvalitou kože odporúčam každému kto by chcel si kúpiť uzdecku
 1 / 25