Jezdecké potřeby pro koně
 Novinky
Zdražení kurýrních služeb PPL

Vážení zákazníci, obdržel jsem informaci od kurýrní služby PPL ohledně zdražení všech jejich produktů od 2.1.2024 o 9%. Budu se pro Vás snažit zatím toto navýšení neuplatňovat a vyšší náklady půjdou k mé tíži. Přeji všem krásný adventní čas:)


PŘEDVÁNOČNÍ VÝPRODEJ 10-20%

Velký předvánoční výprodej 10-20% na většinu sortimentu.

excl. VAT:0.00,- €
incl. VAT:0.00,- €
   Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:

  Všichni chovatelé, milovníci koní a také samotní jezdci mi dají určitě za pravdu, že každý kůň i jezdec si zaslouží kvalitní vybavení, které na vás právě čeká...

  Vítejte v mém e-shopu ProKoně-JS®

   
  Dear foreign customers, please use the "Choose a language" button in the bottom bar to translate the text, thank you.                 

                  Chcete pro vaše koně a jezdce jen to nejlepší a hledáte široký výběr jezdeckých a dalších potřeb určených pro koně? Nakupujte z pohodlí domova a vyberte si z pestrého sortimentu jezdeckých potřeb pro koně i jezdce a dopřejte oběma stranám dokonalý komfort, bezpečnost a pohodlí s ohledem na zdraví koní i jezdců.
            Čekají na vás výrobky vhodné pro westernové i anglické ježdění a vše z těch nejkvalitnějších materiálů jako je pravá kůže, BIOTHANE a další kvalitní materiály použité pro jednotlivé komponenty. Jedinečnost produktům dodává nejen vysoká kvalita materiálů, ale také ruční výroba, která je zárukou preciznosti a vy se tak můžete spolehnout na vybavení, které je odolné a dlouho vydrží. 
                  Z mého kvalitního sortimentu a ke všemu vlastnoručně vyrobeného si můžete vybrat nejen různé druhy jezdeckých potřeb, ale vybírat můžete také podle konkrétních velikostí a designů. Vaše koně a jezdci se tak můžou těšit na kvalitní westernová, australská bezkostrová i anglická sedla, tažné postroje, uzdění pro anglický i westernový styl, otěže, podbřišníky, čelenky, deky, dečky, ohlávky a další sortiment.
      


   

   Odkazy, komentáře
  Veronika Hýblová:  Krásná práce, doporučuji všem. V.Hýblová
  Brigita Odnohová:  Čestné, vstřícné, profesionální jednání, velmi kvalitní produkty za příznivé ceny, vřele doporučuji.
  Tomáš Jelínek:  Děkuji za krásný a pevný tažný postroj.Touto cestou se pripominam jeste o dodelání té ExtraFull velikosti.Dekuji moooc.
  Andy:  Nejlepší eshop, na který jsem kdy narazila. Neuvěřitelně rychlá a obětavá komunikace, milý pán mi uzdečku změřil. Bleskové doručení. Naprosto precizní krásná práce. Děkuji a nákup určitě zopakuji =)
  Hana Š.:  Moc děkuji za krásné sedlo. Je nádherně zpracované.
   1 / 25