Jezdecké potřeby pro koně
Cart:1 pcs
excl. VAT:0.00,- €
incl. VAT:0.00,- €
   Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:

  Všichni chovatelé, milovníci koní a také samotní jezdci mi dají určitě za pravdu, že každý kůň i jezdec si zaslouží kvalitní vybavení, které na vás právě čeká...

  Vítejte v mém e-shopu ProKoně-JS®

                     Chcete pro vaše koně a jezdce jen to nejlepší a hledáte široký výběr jezdeckých a dalších potřeb určených pro koně? Nakupujte z pohodlí domova a vyberte si z pestrého sortimentu jezdeckých potřeb pro koně i jezdce a dopřejte oběma stranám dokonalý komfort, bezpečnost a pohodlí s ohledem na zdraví koní i jezdců.
                     Čekají na vás výrobky vhodné pro westernové i anglické ježdění a vše z těch nejkvalitnějších materiálů jako je pravá kůže, BIOTHANE a další kvalitní materiály použité pro jednotlivé komponenty. Jedinečnost produktům dodává nejen vysoká kvalita materiálů, ale také ruční výroba, která je zárukou preciznosti a vy se tak můžete spolehnout na vybavení, které je odolné a dlouho vydrží. 
                     Z mého kvalitního sortimentu a ke všemu vlastnoručně vyrobeného si můžete vybrat nejen různé druhy jezdeckých potřeb, ale vybírat můžete také podle konkrétních velikostí. Vaše koně a jezdci se tak můžou těšit na kvalitní sedla, postroje, uzdění, otěže, podbřišníky, čelenky, deky, dečky, ohlávky a další sortiment.
      


   

   Odkazy, komentáře
  Kušnierová:  Rychlá komunikace, profesionální a velice příjemný přístup. Uzdečka vysoké kvality.
  Zoubek Fr.:  Děkuji za anglickou uzdečku. Krásná práce, neokoukaná barevná kombinace.
  Valeria Halušková:  Objednala som westernové kapsy su nadherné a super spracovane.Ďakujem Super komunikácia kapsy prišli do týždna. Odporúčam.
  Alica G.:  Výborná komunikácia s predajcom a rýchle dodanie :) Ďakujem ešte raz.
  Baru:  Otěže jsou parádní. Komunikace s prodávajícím hodnotím za 1.
   1 / 25