Jezdecké potřeby pro koně
 Novinky
Přeprava balíků do 5ti kg se Zásilkovnou

Vážení zákazníci, od 13.5.24 máte možnost si nechat přepravit objednané zboží, balík do 5ti kg a omezených rozměrů, přes společnost Zásilkovna s doručením do Z-Boxů a výdejních míst. Děkuji a spokojený nákup, JS


Jarní sedlová sleva až 15%

Jarní sleva až 15% na většinu westernových i anglických sedel.

excl. VAT:0.00,- €
incl. VAT:0.00,- €
   Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:

  Všichni chovatelé, milovníci koní a také samotní jezdci mi dají určitě za pravdu, že každý kůň i jezdec si zaslouží kvalitní vybavení, které na vás právě čeká...

  Vítejte v mém e-shopu ProKoně-JS®  

          

                  Chcete pro vaše koně a jezdce jen to nejlepší a hledáte široký výběr jezdeckých a dalších potřeb určených pro koně? Nakupujte z pohodlí domova a vyberte si z pestrého sortimentu jezdeckých potřeb pro koně i jezdce a dopřejte oběma stranám dokonalý komfort, bezpečnost a pohodlí s ohledem na zdraví koní i jezdců.
            Čekají na vás výrobky vhodné pro westernové i anglické ježdění a vše z těch nejkvalitnějších materiálů jako je kůže, díly z kůže krupony a třísloviny, BIOTHANE, plátna, režné nitě, ovčí vlna, zinkované nebo nerezové kování i díly a další kvalitní materiály použité pro jednotlivé komponenty. Jedinečnost produktům dodává nejen vysoká kvalita materiálů, ale také ruční výroba, která je zárukou preciznosti a vy se tak můžete spolehnout na vybavení, které je odolné a dlouho vydrží. 
                  Z mého kvalitního sortimentu, ručně vyrobeného, si můžete vybrat nejen různé druhy jezdeckých a chovatelských potřeb, ale vybírat můžete také podle konkrétních velikostí a designů. Vaše koně a jezdci se tak můžou těšit na kvalitní westernová, australská, bezkostrová, dostihová i anglická sedla, tažné poprsní postroje, uzdění pro anglický i westernový styl, podbřišníky, čelenky, podsedlové deky, stájové ohlávky, dámské/pánské opasky, westernové chapsy... a další sortiment. 
  Na své si přijdou i chovalelé psů se sortimentem ručně vyrobených a dekorovaných kožených obojků a náhrdelníků.    

   

   Odkazy, komentáře
  Hlošková:  Dobrý den a děkuji, za Astu, za krásný obojek. Hlošková Věra a Asta
  Katerina:  Děkuji za kvalitní sedlo,jsem maximálně spokojena .Budu nakupovat už jen tady takže vřele doporučuji .
  Veronika Hýblová:  Krásná práce, doporučuji všem. V.Hýblová
  Brigita Odnohová:  Čestné, vstřícné, profesionální jednání, velmi kvalitní produkty za příznivé ceny, vřele doporučuji.
  Tomáš Jelínek:  Děkuji za krásný a pevný tažný postroj.Touto cestou se pripominam jeste o dodelání té ExtraFull velikosti.Dekuji moooc.
   1 / 25