Jezdecké potřeby pro koně
excl. VAT:0.00,- €
incl. VAT:0.00,- €
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:

Anglická sedla na koně

Chcete co největší pohodlí pro vašeho koně a také samotného jezdce? K základnímu a důležitému vybavení pro jízdu na koni patří také anglické sedlo, kterého kvalita a provedení jsou na prvním místě.

Sedlo na koně ruční výroby vám poskytne veškerý požadovaný komfort nejen kvalitou materiálů, ale také samotným provedením a důkladným zpracováním. O spolehlivosti svědčí kvalitní a pevná kůže, dřevěná kostra a pestrý výběr sedlových polštářů i koleních opěrek , které uspokojí potřeby jezdce i pohodlí pro samotného koně.
Lehké, pružné a pevné řešení vám nabízí nejen zajímavé designové prvky, pestrý výběr sedlového kování, ale také barvy kůže jako černá a hnědá. Kvalitně odvedená ruční práce je zárukou spolehlivosti, bezpečnosti a zabránění otlaků na hřbetě Vašeho koně. Pevné podpínky a bezpečnostní zámky třmenových řemenů jsou garancí pro štastný návrat z vyjíždky. Různé druhy sedel, velikosti komory a posedu uspokojí veškeré potřeby a požadavky. Anglická sedla, které si zamilují vaše koně i jezdci.

Zajistěte si i vy předem pohodlnou jízdu na koni a vyberte si z pestré nabídky, která uspokojí i nejnáročnější požadavky.

Sort