Jezdecké potřeby pro koně
 Novinky
Odesílání zboží pouze prostřednictvím PPL.cz

Vážení kupující, až do odvolání Vás nemohu, z časových a technických důvodů, uvítat při osobním převzetí Vámi vybraného zboží. Veškeré zboží Vám velice rád a co nejrychleji pošlu prostřednictvím kurýrní služby PPL. Děkuji za pochopení, prosím.

excl. VAT:0.00,- €
incl. VAT:0.00,- €
 Doporučte nás
  • Share the positive experience of our cooperation and recommend us to your friends and acquaintances:

Černý seznam

Seznam "nespolehlivých" zákazníků

Vážení zákazníci, z důvodů množících se případů objednaných ale bez jakékoliv informace nepřevzatých zásilek, jsem nucen v prvním kole než vypnu možnost dobírky a odešlu tak objednané zboží až po přijetí platby, vytvořit seznam takových "zákazníků" !!! Dávám na trh, věřím, kvalitní a cenově dostupné zboží, ale určitě zbytečně zaplacené cesty k objednavateli a zpět mi do rozpočtu zasahují. Nechci opatřením odradit od koupě čehokoliv Vás ostatní, tak v prvním kole začnu pro výstrahu ostatním zveřejňovat takové zlobivce. Děkuji za pochopení.
Show full article...

 Odkazy, komentáře
Andy:  Nejlepší eshop, na který jsem kdy narazila. Neuvěřitelně rychlá a obětavá komunikace, milý pán mi uzdečku změřil. Bleskové doručení. Naprosto precizní krásná práce. Děkuji a nákup určitě zopakuji =)
Hana Š.:  Moc děkuji za krásné sedlo. Je nádherně zpracované.
Michal R.:  Nádherné a pohodlné sedlo včetně příslušenství. Doporučuji, doporučuji, doporučuji. Opravdu kvalita za super cenu
Elena:  Vrelo odporúčam máme sedlový set a je super. Kvalitná práca a super komunikácia. Elena
Lucie Škáchová:  Dobrý den, pro spokojenost jsem si pořídila další sedlo pro druhého koně a OPĚT MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST. Děkuji, věřím že přijdu i do třetice. Krásný den a spoustu spokojených zákazníků.
 1 / 25