Novinky
Stopstav pro nové zakázky

Vážení zákazníci, z časových důvodů až do odvolání nemůžu přijímat nové zakázky. Děkuji za pochopení:(


Vyzvednutí zboží a platba na pobočce

Vážený zákazníci, aktuálně k situaci v zemi až do odvolání je vypnutá možnost "vyzvednutí zboží a platba v hotovosti na pobočce". Děkuji za pochopení.


ČR/Slovensko-STOP odeslání balíkům s dobírkou:(

Vážení zákazníci, vzhledem ke krizové situaci s koronavirem není možné ze strany dopravce DHL aktuálně odesílat balíky s dobírkou z České republiky na Slovensko. Při platbě převodem není problém balík poslat a doručit. Děkuji za pochopení.

Košík:1 ks
bez DPH:13.52,- €
s DPH:16.36,- €
 Doporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:
 Odkazy, komentáře
chkv:  Nejrychlejší dodání zboží v mém životě :) Výborná kvalita, rozumná cena. Pro svůj oddíl budu objednávat u tohoto pána.
MichaelaO:  Velmi rychlé jednání a vstřícný přístup. Kvalitní kožené výrobky. Určitě doporučuji všem zájemcům!
Slovensko:  Krásna poctivá kvalitná práca. Veľká spokojnosť s rýchlosťou vybavenia objednávky a následným doručením. Uzdečka, oťaže a poprsák dorazili v top stave. Môžem len odporučiť. Ďakujem! :-)
Kateřina H.:  Jsem opravdu velmi spokojená!! Skvělé jednání, pán nám i výborně poradil, objednané zboží moc krásné a kvalitní, perfektně zabaleno a velmi rychle doručeno. Rozhodně všem doporučuji! A pro mě to určitě nebyl můj poslední nákup ;-)
Tomáš Mezera:  Děkuji moc pane Schwab za krásný a pohodlný sedýlko. Opravdu moc krásná práce, doporučuji i všem ostatním. TM
 1 / 25