Jezdecké potřeby pro koně
Košík:je prázdny
bez DPH:0.00,- €
s DPH:0.00,- €
 Doporučte nás
  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z našej spolupráce a odporučte nás Vašim známym a priateľom:

Australská sedla

Využijte kompletní vybavení pro koně, které spočívá v kvalitě materiálů a také v kvalitním provedení. Precizní ruční výroba je zárukou té nejvyšší kvality po všech stránkách a v kompletním vybavení nemůžou chybět ani uzdečky, poprsníky, podbřišníky a otěže pro koně.

Australské sedlo, někde se uvádí i "Barco sedlo", ať s hruškou nebo bez hrušky, patří do turistického vybavení, které nemůže na dlouhých výletech s koněm chybět. Jeden hlavní rozdíl mezi australským a "Barco" sedlem je v tom, že "Barco" sedlo není ve spodní části na klasických "polštářích" jaké znáte z anglických sedel a tudíž prý pro vícehodinové cestování pro jezdce pohodlnější. Pro účely prodeje používám ale zavedený název "Australské sedlo". Při použití na celodenní, nebo až několikadenní turistice je nesmírně důležitá nejen kvalita materiálů, kterou je v tomto případě kvalitní kůže a dřevěná sedlová kostra, ale také důkladné zpracování a samotná výroba sedla. Součástí sedla jsou třmeny, fendrové řemeny, podbřišník a horní podpínkový fixační řemen, vše v barvě a dekoraci sedla. Můžete si vybrat z pestrých možností rozměrů, barev i dekorace. Velikosti a rozměry se jako u skoro všech jezdeckých výstrojí uvádějí v "palcích". Jedne palec (in) se rovná 2,54cm. 7" gullet, chcete-li komora, tudíž měří 17,8cm, 16" sed měří 40,6cm. 17,5" sed u anglického, nebo australského sedla je ekvivalentem 16" u westernového sedla. 

Široký výběr vybavení pro koně v různém provedení a stylu vám poskytne ten pravý komfort, který uspokojí potřeby koně i jezdce. A bonus závěrem... K tomuto všestrannému a pohodlnému sedlu můžete použít jak anglické tak westernové uždění, ale také buď anglickou, nebo westernovou podsedlovou deku. Neboli to, co se momentálně hodí a líbí Vám, aniž by byly "porušené" zaběhnuté trendy:)

Zoradenie