Jezdecké potřeby pro koně

Westernové podbřišníky na koně

Chcete doplňky pro jízdu na koni v té nejvyšší kvalitě a zajistit vašim koním komfort a pohodlí? Příjemné a pohodlné řešení, které je základem vybavení pro koně vám poskytnou kvalitní a ručně vyráběné westernové podbřišníky na koně.

Kožený zadní podbřišník k westernovému sedlu je součástí sedla, který slouží k uchycení koně a zajištění sedla na místě při jízdě. Zadní podbřišník se připíná na stranách sedla pomocí přezek k zadním sedlovým řemenům a středová část se může propojit s předním hlavním podbřišníkem. Kožený podbřišník je obvykle vyroben ze silné a odolné kůže, která vydrží opakované používání a ošetřování. Jeho účelem je zajištění bezpečné pozice sedla na zádech koně a minimalizace pohybu sedla během jízdy, proto se dá i řemínkem propojit s předním, hlavním, podbřišníkem. Vyrábí se v různých barvách a zdobení, převážně a nejpraktičtěji v černé a tmavě hnědé barvě.

Kvalitní vybavení a doplňky ruční výroby, díky kterým si vy i vaše koně můžete užívat bezstarostnou a pohodlnou jízdu na koni.

Zoradenie